Presunúť na hlavný obsah

Trblietky k Vianociam patria: Krok za krokom ako vyčarujete sviatočný glamour efekt

Krása

Počas Vianoc je toho povoleného akosi viac. Dokonca aj v oblasti líčenia. Odhoďte zábrany a siahnite po výraznejšom líčení s glamour efektom.

More is more - tentokrát to platí doslova

Ak chcete tento rok naozaj počas sviatkov zažiariť, poradíme vám ako ozajstný glamour efekt dosiahnuť. Áno, všetko čo sa trbiece je IN. A platí heslo, nešetrite a nebojte sa extravagancie. Chce to však správnu techniku a presne vedieť ako na to.

1. Najprv na celé očné viečko naneste matný očný tieň ako základ. Rozotrite ho štetcom do strán. Nezabudnite na tenkú linku aj v spodnej línii oka.

2. Dominujúcu trblietavú farbu potom aplikujte do stredu očného viečka. Aj v tejto fáze, ho môžete pre tzv. wow efekt jemne rozmazať. Práve vďaka trblietkam, získate oveľa hlbší a magickejší pohľad.

3. Pokračujte riasenkou, ktorú naneste v dvoch vrstvách. Po každej vrstve, však aspoň minútu počkajte, aby ste predišli zlepeniu. Dobré je ešte predtým riasy natočiť. 

Neprehliadnite: Slovenka Soňa navrhovala interiéry milionárom: Rozhodla sa vrátiť do rodnej krajiny, kde chce ponúknuť to najlepšie

4. Teraz prichádza na rad obočie. Je dôležité venovať mu pozornosť, nakoľko dotvára dokonalý celkový look. Stačí vám ceruzka, gél na fixovanie a štetec. 

5. Pery by v tomto prípade mali byť skôr v nude odtieňoch. Použite nočnú masku na pery, aby ste predišli ich popraskaniu, naneste kvalitný balzam a až potom rúž. V zime sa leskom vyvarujte, nakoľko majú tendencie vysúšať.

Inšpirujte sa: Najbohatší proteín v tele, ktorý je kľúčom k mladosti: Takto zvýšite jeho príjem v strave a spomalíte starnutie

- Najčítanejšie -