Presunúť na hlavný obsah

Všimli ste si niekedy na fotografiách princa Williama obrúčku na jeho prstenníku? Nenosí ju a toto je dôvod

Zahraničné celebrity

Otázky ohľadom toho, prečo princ William nenosí svoju obrúčku, sa vynorili znova nedávno. Na rôznych podujatiach bol videný po boku svojej manželky bez nej. Tento detail, ktorý jeho fanúšikov zaujal, má však jednoduchý dôvod.

Fanúšikovia si všimli jeden detail na princovej ruke 

Otázky ohľadom toho, prečo princ William nenosí na svojom prstenníku svadobnú obrúčku, sa vynorili zase nedávno. V čase, keď vojvoda z Cambridge spustil svoju cenu Earthshot a fanúšikovia si opäť všimli pozorne jeho ruku. Pri rôznych oficiálnych aj neoficiálnych príležitostiach bol videný na verejnosti s prázdnym prstenníkom, bez svadobnej obrúčky. Tento detail má však svoje vysvetlenie

Mohlo by vás zaujímať: Princ William využíva svoj vplyv: Vyzýva tých najlepších, aby do roku 2030 zachránili našu Zem

Skutočný dôvod je veľmi jednoduchý 

Pravdou však je, že za desať rokov manželstva s vojvodkyňou z Cambridge, Kate, svoju obrúčku nikdy nenosil. Niet žiadnych pochýb, že je William Kate oddaný rovnako ako svojej rodine a korune. Preto špekulácie o tom, že by to medzi nimi dvomi škrípalo, sú len ničím nepodložené fámy. Jeho dôvod pre to, že nenosí svoju obrúčku je veľmi jednoduchý.... Jednoducho nerád nosí akékoľvek šperky. 

Kate bola s jeho rozhodnutím oboznámená ešte pred svadbou 

Ako informuje graziadaily.co.uk, vysvetlenie jeho rozhodnutia objasnil ešte v čase konania ich kráľovskej svadby v roku 2011 hovorca paláca. Prezradil tak, že princ s Kate o tomto diskutoval ešte predtým, než sa vôbec svadba konala. Jednoducho nikdy šperky nenosil. Sú to jeho osobné preferencie.

Čítajte tiež: Päť vecí, ktoré ste nevedeli o Kate a Williamovi: Čo všetko malo zostať za dverami paláca?

Kate nosí nielen svadobnú obrúčku 

Naopak, vojvodkyňa z Cambridge Kate, nosí veľa šperkov ako sa na ženu a predovšetkým tú z kráľovskej rodiny, patrí. Na jej prstenníku môžete obdivovať jednoduchú svadobnú obrúčku vyrobenú zo zlata a tiež prstene, ktoré nosila princezná Diana, kráľovná Alžbeta aj kráľovná matka. Samozrejmosťou je jej zásnubný zafírový prsteň, ktorý patril tiež princeznej Diane. 

Nebol jediný z kráľovskej rodiny 

Zaujímavosťou je však, že princ William nie je jediný v kráľovskej rodine, kto sa takto rozhodol. Svojho času urobil takéto rozhodnutie aj jeho starý otec, princ Philip. Ten tiež nikdy nenosil svoju svadobnú obrúčku a pritom manželstvo s kráľovnou Alžbetou vydržalo celé desaťročia. 

Neprehliadnite: Od rebelky k elegantnej dáme: Kate Middleton prešla, odkedy je vojvodkyňou, úplným prerodom vlastnej osobnosti

Čo preferuje váš manžel? Nosí svoju obrúčku aj po rokoch?

spolu hlasovalo 710 ľudí

Áno
150
Nie
560


 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe