Presunúť na hlavný obsah

Skutočný dôvod, prečo Meghan a Harry požiadali o stretnutie s kráľovnou Alžbetou: Ľudia sú však pobúrení

Zahraničné celebrity

Ďalšia vlna negativity voči princovi Harrymu a jeho žene Meghan Markle, bývalému vojvodovi a vojvodkyni zo Sussexu. Chceli by letieť do Británie a požiadali kráľovnú o stretnutie. Aký mali na to dôvod a prečo to viacerým nie je po chuti?

Ich návrat do Británie nie je po chuti 

Ako informuje britský denník The Sun, princ Harry a jeho manželka Meghan Markle, ktorí aktuálne žijú už viac než rok v Californii, chcú priletieť do Británie. Dôvod ich príchodu je stretnutie s kráľovnou Alžbetou. Žiadosť o stretnutie však vyvolala v krajanoch či bývalých fanúšikoch a ostatnej verejnosti negatívne ohlasy. Sú pobúrení, že majú drzosť žiadať  o stretnutie s kráľovnou, dokonca do krajiny prísť. Ich posledné činy ako napríklad (ne)slávne interview s Oprah Winfrey, kde vylíčili kráľovskú rodinu v nie práve lichotivom svetle, im prinieslo aj množstvo „nepriateľov“. Predovšetkým Meghanine slová o tom, že v kráľovskej rodine existujú obavy z farby pokožky ich syna Archieho, ako aj Harryho slová o tom, že jeho otec, princ Charles, neodpovedá na jeho telefonáty. 

Mohlo by vás zaujímať: Otvorená spoveď Meghan a Harryho o živote v monarchii: Po rokoch odkryli tabu, o ktorom sa často hovorilo

V skutočnosti nejde o nich 

Harry a Meghan však majú veľmi prozaický dôvod na stretnutie s kráľovnou Alžbetou. Chceli by, aby za svojho života videla ešte svoje ďalšie pravnúčatá, Archieho a jeho mladšiu sestru Lilibet Dianu, pomenovanú vlastne po nej a zosnulej princeznej Diane. Najmä ide o ich 4-mesačnú dcérku Lilibet, ktorú ešte naživo nikto z kráľovskej rodiny nevidel. Hoci sa ľudia búria, na druhej strane majú Harry a Meghan aj svojich zástancov. Tí hovoria, že malá Lilibet by mala dostať šancu stretnúť sa so svojou prababičkou. 

Čítajte tiež: VIDEO: Meghan a Harry na svet privítali dievčatko. Verejne však hlásia, že viac detí už nechcú

Kráľovná by sa vraj potešila 

Zdroje z Buckinghamského paláca však pre spomínaný denník prezradili, že kráľovná Alžbeta je z tejto žiadosti svojho vnuka a jeho manželky v skutočnosti šťastná. Palácoví poradcovia podľa správ nie sú príliš nadšení. Pre Meghan by to vlastne bolo prvýkrát, čo by navštívila Britániu od ich odchodu: „Kráľovná má stále Harryho veľmi rada a rada by videla Lilibet a jej brata Archieho. Krajanov a ostatných členov kráľovskej rodiny však tento krok prekvapil, najmä od Meghan, po tom, čo sa stalo,“ uviedol spomínaný zdroj pre denník The Sun. 

Neprehliadnite: Môj domov je spúšťačom mojich psychických problémov. Princ Harry poskytol ďalší otvorený rozhovor

Ich návšteva vraj aj reklamným ťahom

Niektoré komentáre na sociálnych sieťach ohľadom tejto žiadosti o stretnutie sú skutočne až nahnevané. Niektorí dokonca neváhali dvojicu Harryho a Meghan obviniť z toho, že ide o reklamný ťah kvôli Harryho pripravovaným memoárom, ktoré by mali vyjsť budúci rok. Nuž, špekuláciám sa tiež medze nekladú. Uvidíme, či teda k stretnutiu skutočne príde.

Myslíte si, že Harry a Meghan majú dostať šancu stretnúť sa s kráľovnou, aby videla ich dcéru, svoju pravnučku Lilibet?

spolu hlasovalo 1029 ľudí

Áno
728
Nie
301

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe