Presunúť na hlavný obsah

Koniec roka som mala prežiť so svojím snúbencom: Namiesto neho som bola s iným mužom

Sex a vzťahy

Amélia mala blížiaci sa Silvester a s ním spojenú oslavu nového roka prežiť po boku svojho čerstvého snúbenca. Namiesto neho sa po jej boku ocitol muž, o ktorom vždy tajne fantazírovala ešte ako mladé, neskúsené dievča. Akú to malo celé dohru?

Som možno zbabelec, ale odľahlo mi, že nemusím ísť 

Amélia povedala áno svojmu dlhoročnému priateľovi Dáriusovi len týždeň pred koncom roka. Svoje čerstvé zásnuby nestihli ešte ani poriadne osláviť. Amélia to mala v pláne práve na novoročnej párty, na ktorú ju pozval jej starší brat: „Dário však na poslednú chvíľu zmenil moje plány. Vraj mu je to ľúto, ale tento nový rok ho vraj rodina urgentne potrebuje doma, čo bolo v susednej krajine. Počas nášho chodenia som jeho rodinu videla asi len dvakrát a pravdepodobne som neurobila na nich dobrý dojem, čo mi dali pocítiť tým, že ma nikdy viac nekontaktoval ani sa na mňa nepýtali. Dário nevedel o čo ide, chcel aby som šla aj ja, no ja som nechcela prežiť začiatok nového roka s ľuďmi, s ktorými som si nemala čo povedať. Nakoniec sme usúdili, že strávime nový rok každý so svojou rodinou a že ich doma aspoň pripraví a to, že sa ideme brať. Som možno zbabelec, ale odľahlo mi... aj keď mi samozrejme bolo smutno, že budeme bez seba,“ opisuje nečakaný vývoj udalostí Amélia. 

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som stretla prvú lásku: Mala som už nového muža, ale jedna vec z minulosti mi predsa len pomotala hlavu

Stačil jeden pohľad, hneď som sa cítila znova ako tá pubertiačka 

Amélia napokon šla na novoročnú párty svojho brata v jednom peknom mestskom podniku neďaleko jej bytu: „Uvidela som ho hneď, ako som vstúpila dnu. Nevidela som ho asi 10 rokov a rozhodne už nebol tým pubertiakom, ktorý ma očaril ako najlepší priateľ môjho staršieho brata. Nie, rozhodne vyzeral stokrát lepšie. Marko bol stelesnením pokušenia. Starší, vypracovanejší, s múdrejším, prenikavejším pohľadom a krásne zarasteným strniskom, ktoré mu ako pubetiakovi chýbalo. Bol jednoducho sexi a ja som sa znova cítila ako tá pubetiačka, ktorou lomcujú hormóny a chce si splniť svoju dievčenskú fantáziu,“ priznáva Amélia, ktorá však hneď ako sa k nej začal približovať, si uvedomila jednu pravdu... je predsa zasnúbená. 

Čítajte tiež: Manželovi som povedala jednu vec zo svojej minulosti: Netušila som však, čo to urobí s naším vzťahom

Nemôžem sa vyhovoriť na nič, vedeli sme, že sa to stane 

Napriek tomu vedela už v momente, ako ju pozdravil a ako si s ním dala prvý pohárik, že je stratená. Hoci sa pokladala až doteraz za ženu, ktorá by nikdy nepodviedla, stalo sa: „Nie, nemôžem sa vyhovoriť na množstvo alkoholu, prestali sme piť už po pár pohárikoch. Práve naopak. Bolo to akoby sme si mali toho toľko čo povedať. Akoby sme potrebovali niečo dohnať. No najviac sme obaja cítili, že nás k sebe niečo intenzívne priťahuje... keď som ho pozvala k sebe do bytu, vedeli sme obaja, že sa to stane. Chceli sme to. Nakoniec sme zistili, že sme to chceli už pred rokmi, no nikto z nás sa neodvážil urobiť ten krok, keď sme boli slobodní. Teraz sme mali obaja záväzky, no ani to nás nezastavilo,“ priznáva Amélia. Tiež hovorí, že sa hneď na mieste dohodli, že sa to nikdy nestalo a ostane to navždy ich tajomstvom presne ako mal ostať len jej nesplnenou dievčenskou fantáziou.

Neprehliadnite: Hoci ma môj muž nikdy nepodviedol, viem, že v hlave nosí inú ženu: Dá sa s tým však naozaj naučiť žiť?

Urobila by som to znova, nemohla by som totiž inak 

„Prešlo už pár mesiacov a odvtedy sme sa nevideli. No ja verím, že niektorí ľudia a áno aj muži, sa majú v našich životoch len mihnúť a ísť ďalej. To bol aj prípad mňa a Marka. Stalo sa len to, čo sme chceli, minulosť nás dobehla, no budúcnosť je pred nami. Predo mnou vlastne plánovanie svadby s Dáriusom... Viem, zaujíma vás, či nemám výčitky svedomia... Možno trocha áno, no viem, že ak by sa mi aj nejakým zázrakom podarilo vrátiť do minulosti, do tej silvestrovskej noci, urobila by som to znova. Nemohla by som totiž inak...“ Uzatvára svoj  novoročný príbeh o dnes už splnenej fantázii ženy Amélia. 

 

- Najčítanejšie -