Presunúť na hlavný obsah

Nemáme vzťah, ktorý má vyvolať, že je všetko na 120 percent: Kali si vzal Alicu pred 4 rokmi, ich puto sa zocelilo

Slovenské celebrity

Kali a jeho nádherná partnerka Alica oslávili štvrté výročie svadby. Pri jeho príležitosti si pripomenuli, nielen vzájomnú lásku, ale i realitu bežného života...

Raper Kali našiel ženu svojho života v charizmatickej Alici. Uplynutím siedmeho septembra sú svoji štyri roky. A tieto krásne štyri roky fungujú aj ako rodičia malej Nelly. 

Rola rodičov ich vzťah ešte väčšmi zocelila. Alica a Kali pôsobia ako zohratí partneri, ktorí okrem vzájomnej lásky zdieľajú porozumenie. Nesústredia sa na očakávania, ale na prítomnosť okamihu. Ako rodina si spolu užívajú momenty bežného života a nepokúšajú sa priblížiť dokonalosti, ktorá v reálnom živote napokon neexistuje. 

"Nemáme ten instagramový vzťah, ktorý má v človeku vyvolať pocit, že je všetko na 120 percent perfektné. Pohádame sa, povieme si veci, ktoré nás druhý deň mrzia. Nenosím jej kvety každý deň a ona mi nevarí tri chody denne. Ale ľúbime sa… Náš vzťah je celkom turbulentný, no aj tak si bez seba nevieme predstaviť život," prezradil o manželskom živote Kali. 

Mohlo by vás zaujímať: Najdôležitejšia žena v živote Dary Rolins oslávila 15: Čo všetko majú s Lolou spoločné a ako sa vďaka nej zmenila?

Na Alici si najväčšmi cení jej oddanosť rodine. Vidí v nej úžasnú mamu a to je pre neho najdôležitejšie. "Je toho veľa, čo mám na Alici rád, ale vyzdvihnem asi to, že je skvelá mama našej Nelly. Pre mňa to bolo vždy na prvom mieste. Nemusí mi robiť homára oblečená v Diore a upratovať v spodnej bielizni ako playmate. Pre mňa je vždy najviac to, aká je žena mama, keď už má dieťa."

Alica zasa svojho milovaného manžela vidí ako toho najsympatickejšieho človeka, ktorého mala česť spoznať. A rovnako sa jej páči, že je veľmi starostlivý. Čo ešte? "Nepovyšuje sa nad nikým. Je nohami na zemi a nepo*erie sa zo seba. Milujem, že môžeme žiť obyčajný život a dať si na hrádzi klobásu. A netvári sa ako superman. Ale v niektorých veciach je pre mňa superman," povedala o svojej láske. 

Neprehliadnite: Power couples slovenského showbiznisu: Tieto dvojice sú spolu šťastné cez 15 rokov

Kali podľa vlastných slov cez voľný čas v pracovnom týždni nezaháľa, keď je Alica v práci. Ako interpret je napokon časovo flexibilnejší. Rád manželke pomôže tým, že sa venuje prácam spojeným s domom, tiež vozí Nelly do a zo škôlky a podobne. Miluje tráviť čas so svojimi dvoma princeznami, za ktoré je veľmi vďačný. Vidno, že rola otca ho napĺňa šťastím. 

- Najčítanejšie -