Presunúť na hlavný obsah

On má 82, ona 29: Mladučká priateľka Al Pacina sa zviditeľnila zaujímavou kariérou, zo slávneho herca spravila 4-násobného otca

Zahraničné celebrity

Vekový rozdiel vo vzťahu je niekedy priepastný. Napríklad ikonický herec Al Pacino má po boku o 53 rokov mladšiu partnerku, s ktorou má i dieťa. Volá sa Noor Alfallah. Čo o nej vieme?

Oscarový Al Pacino sa s tmavovláskou Noor Alfallah spája vlaňajšej jari. A tento rok sa o nich nehovorí inak, ako o rodičoch. Páru sa totiž tento rok narodil chlapec, ktorý nesie otcovo priezvisko - Roman Pacino.

Pre herca ide o štvrté dieťa. Zdroj magazínu People o Pacinovi povedal, že "miluje byť otcom". Príchod bábätka ho teda bezpochyby potešil, nehovoriac o Alfallah. Noor sa stala mamou po prvý raz.

Hoci sa prednedávnom v médiách objavili informácie, že medzi Pacinom a Alfallah je koniec, neskôr sa tieto dohady ukázali ako nepravdivé. Rodičia malého Romana sú stále spolu… O Al Pacinovi toho vieme pomerne dosť, čo ale vieme o jeho mladučkej priateľke?  

Zaujímavá kariéra

Tmavovláska americko-kuvajtského pôvodu, rovnako ako jej partner, pôsobí vo filmovom priemysle - ako producentka. Noor Alfallah filmovej a televíznej produkcii zasvätila i vysokoškolské štúdiu, takže mala jasno v tom, čo ju baví a v čom vidí svoju budúcnosť

Kariéra sa jej ako producentke postupom rokov pekne rozbehla. V roku 2018 produkovala krátky film s názvom Brosa Nostra, ktorý získal i ocenenie. Po ukončení univerzity si do životopisu z pozície producentky pripísala ďalší krátky film (La Petite Mort). A podľa svetoznámej databázy IMDb nedávno produkovala celovečernú drámu Billy Knight, v ktorej je obsadený samotný Al Pacino. Od jari tohto roku má navyše zmluvu s produkčnou spoločnosťou Imagine Entertainment, ktorá sa pýši viacerými známymi snímkami vrátane filmu Da Vinciho kód. 

Mohlo by vás zaujmať: Túžila po materstve, ale aj kariére: Priyanka Chopra Jonas našla spôsob, ako sa stať mamou a pred 40-tkou sa zbaviť tlaku

Než sa pustila na samostatnú dráhu, pôsobila ako vceprezidentka spoločnosti Lynda Obst Productions, ktorá je známa produkciou filmov ako Interstellar či Ako prísť o muža za 10 dní. Taktiež pracovala pre produkčnú spoločnosť Plan B Entertainment a ICM Partners - talentovú agentúru.

 

Umenie ju baví

Noor Alfallah sa zaujíma o umenie vo všeobecnosti. Mimo filmu má rada múzeá a galérie, pričom ju baví zachytávať i jedinečné perspektívy počas cestovateľských dobrodružstiev. 

Dievča z bohatej rodiny a trojročný vzťah s Al Pacinom?

O vzťahu Noor Alfallah s Al Pacinom sa šušká od vlaňajška, ale niektoré zdroje naznačujú, že ich randenie trvá dlhšie. Konkrétne od roku 2020. "S Al Pacinom bola už nejaký čas a veľmi dobre si rozumeli. Vyzerá to tak, že vekový rozdiel nie je problém, hoci je vo veku, že by jej mohol byť otcom. Noor pochádza z majetnej rodiny," povedal zdroj, ktorého získal portál Page Six. 

Neprehliadnite: Hollywoodske páry s vekovým rozdielom: Kto si našiel o takmer 20, 30 a 40 rokov mladšiu polovičku?

- Najčítanejšie -