Presunúť na hlavný obsah

Môj partner má dve tváre: Ku mne je milý a pozorný, na verejnosti pred ostatnými ma však často takto ponižuje

Sex a vzťahy

Od momentu ako Laura stretla svojho Michala, nedala na neho dopustiť. Pred kamarátkami o ňom básnila, no keď sa zrazu po čase začala s ním objavovať na verejnosti, pred ďalšími ľuďmi zmenil svoju tvár. Akoby mal dve tváre a ona si to nevedela vysvetliť.

Rozhodla som sa ho predstaviť priateľom na večeri

Laura bola Michalom doslova očarená. Zo začiatku trávili veľa času samozrejme ako každá čerstvo zamilovaná dvojica osamote. Chceli si dopriať čas a Laura bola šťastná: „Michal bol galantný, pozorný, vždy pozitívne naladený, nehovoriac o tom, že to bol neuveriteľný fešák. Začiatky boli krásne a myslela som si, že som našla konečne toho pravého. Pred priateľkami som o ňom doslova básnila a ony mi ho v dobrom závideli. Vraj kedy toho môjho pána tajomného spoznajú. Tak som sa rozhodla pre zorganizovanie spoločného stretnutia s priateľkami a ich partnermi, taká skupinová večera a zábava po nej,“ prezrádza Laura, ktorá bola z toho celá natešená.

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som pochopila, prečo ma manžel opustil: Mohla za to táto jedna príhoda, v ktorej som sa vyznamenala

Zamilované gestá išli bokom, ukázal celkom inú tvár

Podľa Lauriných slov bol Michal s týmto plánom v pohode a nenamietal. Potom prišla spomínaná večera, počas ktorej sa nestíhala Laura diviť, koho si to so sebou priviedla a predstavila priateľom: „Nikdy som sa necítila taká zahanbená ako počas tej večere. Michal bol ako celkom vymenený. Na otázky priateľov neochotne odpovedal, na jednu odvrkol, že je to jeho súkromná vec, no čo je horšie ku mne sa správal, akoby som bola nejaká jeho konkubína. Zamilované gestá šli celkom bokom. Keď som ho chcela chytiť za ruku a držať, tak mi ju vytrhol. Keď som mu chcela dať pusu, vraj nech sa nesprávam ako malé decko. Bola som z toho celkom zmätená a nevedela čo si myslieť o tejto jeho náhlej zmene,“ prezrádza Laura, ktorej z jeho správania bolo do plaču.

Keď sa ho Laura osamote spýtala, čo to malo znamenať, že sa cítila pred priateľmi trápne, tak jej odpovedal, že nemal svoj deň. No žiadne ospravedlnenie k tomu. Na druhý deň, keď boli osamote, nasadil opäť tú tvár zamilovaného muža, ktorú poznala. Bol opäť pozorný, milý, samý bozk, pohladenie a úsmevy. Nechápala. Tak si povedala, že asi fakt nemal svoj deň, že sa to predsa občas stane každému.

Čítajte tiež: Vzala som si dobrého muža: Keď sa však začal stretávať s týmto mužom, zmenil sa na niekoho, komu som nerozumela

Čo povedal o mne na firemnej akcii ma dorazilo

No príležitosť nenechala na seba dlho čakať a Laura bola pozvaná na Michalovu firemnú akciu. Mali si priviesť so sebou aj manželky, partnerky, takže Laura bola potešená, že ju tam chce predstaviť po prvýkrát ako oficiálnu priateľku. „Na vzhľade som si dala skutočne záležať, aby som ho reprezentovala. No moje nadšenie sa zmenilo v ďalšiu hanbu, keď som videla, ako sa ku mne na akcii správa, ako keby som bola vzduch. Opäť to isté správanie ako na tej nešťastnej večeri. Cítila som sa zase ako jeho konkubína, okrasa, ktorá má byť ticho a len sa usmievať. Aby toho nebolo málo, keď sa už čo to popilo, začula som, ako sa pred kolegami z práce vystatuje, aká som v posteli šelma a to ma dorazilo,“ opisuje Laura, ktorá pochopila, že Michal má dve tváre. Tú krajšiu si necháva na ich spoločné chvíle osamote a tú druhú ukazuje na verejnosti, akoby sa hanbil prejaviť city ku mne a robil zo seba frajera alebo netýkavku podľa jej slov.

Neprehliadnite: V práci som niekoho spoznala: Manžel si na mne všimol zmenu, ktorá odhalila, že sa mi páči iný muž

Rozhodla som sa mu dať ultimátum

Laura bola z toho nešťastná. Pokúšala sa o tom s Michalom aj rozprávať, ale ten ju zakaždým zahriakol, aby sa v tom zbytočne nevŕtala a nebrala veci tak osobne. No tieto stavy u neho stále pretrvávajú a ona má už toho plné zuby: „Mám toho dosť. Nechcem muža s dvomi tvárami, hoci milujem toho s tou jednou. Rozhodla som sa mu dať ultimátum a požadovať vysvetlenie alebo nebudem váhať sa s ním rozísť. Natoľko si seba vážim, že mu nedovolím, aby sa na verejnosti ku mne správal ako k nejakej ľahkej žene,“ vyhlásila naša známa naposledy.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe