Presunúť na hlavný obsah

Začala som si s chlapom, ktorý bol tesne po rozvode: Takto som zistila, že som len záplatou, neurobte rovnakú chybu

Partnerské vzťahy

Vzťah s mužom, ktorý je tesne po rozvode, je vždy náročný. Vo všetkých smeroch. A zistila to aj Kristína.

Naše stretnutie zrejme nebola náhoda

Kristína bola mladá, ambiciózna baba, ktorá o chlapov rozhodne nemala núdzu. Perfektná postavička, dlhé nohy, blond vlasy a modré oči zaujalai okamžite každého. Muži z nej boli na mäkko, ženy jej závideli. Naozaj vyzerala ako bábika. Jej bonus boli aj dve vysoké školy a skončená medicína. Pracovala ko detská pediatrička. Bola veľmi ematická, láskavá a chápavá. Preto nikto z jej okolia nechápal, ako je možné, že nemá vážnu známosť. ”Všetko čas som v podstate venovala práci a keď som išla občas s kamoškami na drink, o barovú známosť som nemala záujem. A buďme k sebe úprimné, kde po 35 -tke len tak stretnete muža svojich snov? No napokon sa jedno stretnutie pre mňa stalo v určitom zmysle osudovým…”

Mohlo by vás zaujímať: Prežila som s ním krátky intenzívny románik: Potom zmizol bez vysvetlenia a viete, čo za tým bolo?

Na čerpacej stanici, po tom čo natankovala zistila, že si pomýlila stojan a namiesto dieslu dala do auta benzín, naštartovala a samozrejme sa ďalej nepohla. Netušila čo robiť. V tom momente, sa pri nej zastavil chlapík, ktorý vychádzal práve z auta. Ponúkol sa, že jej pomôže a Kristína to samozrejme prijala. Nevedela totiž čo v takejto situácii robiť. ”Bol veľmi milý a všetko vyriešil v podstate do pol hodinky. Spýtala som sa ho, čo chce ako poďakovanie a povedal mi, že kávu so mnou. Tak sme zašli do najbližšej kaviarne. Zistila som, že pracuje ako právnik, má polročnú dcérku a práve sa rozviedol. Jeho manželka si totiž začala na jednej párty s jeho bratom. Sám povedal, že to je vec, ktorá sa odpustiť nedá. Ani jednej strane. A úplne som to chápala.”

Čítajte tiež: Odhalil mi tajomstvo zo svojej minulosti: Bol to rozhodujúci fakt, ktorý ma presvedčil, že od takého muža ruky preč

Neurobte rovnakú chybu ako ja

”A aj napriek tomu, že som si hovorila, že od chlapov po rozvode, treba dať ruky čo najďalej, tentokrát ani neviem prečo, som urobila výnimku. Juraj mi totiž mimoriadne imponoval.” Kristína sa s Jurajom začala stretávať pravidelne. Po pár mesiacoch už spolu bývali a ona to začala brať veľmi vážne. Všetko medzi nimi perfektne klapalo až do momentu, kedy Kristína Juraja poprosila, či ju nezoznámi s dcérkou.

”Jeho reakcia ma úplne vykoľajila. Nič také by som totiž od neho nečakala. Povedal mi rázne NIE, vraj nechce malú zoznamovať s každou, s ktorou si začne. Vôbec som nevedela ako reagovať. Keď to vyslovil, uvedomil si, čo vlastne povedal a začal sa ospravedlňovať. No ja som vtedy pochopila, že som čisto záplatou, vďaka ktorej si lieči zranené city. Nepočítal so mnou do budúcnosti. Nikdy sme sa o nej nerozprávali. A dnes viem, že to bola chyba. Keď sa dáte dokopy s takýmto chlapom, mali by ste vyložiť obaja karty na stôl a povedať si, čo od vzťahu čakáte. Inak to môže skončiť presne takto. Vašim zlomeným srdcom…”

Neprehliadnite: Láska cez internet skutočne existuje a nielen vo filme: Zažila som ju na vlastnej koži a do mesiaca sme boli svoji

Začali by ste si s mužom tesne po jeho rozvode?

spolu hlasovalo 155 ľudí

- Najčítanejšie -