Presunúť na hlavný obsah

Tridsať je nových dvadsať. Tieto slovenské celebrity sú toho dôkazom!

Slovenské celebrity

Zatiaľ čo kedysi platilo, že ženy po 30-tke mali už svoje najlepšie roky života za sebou, dnes je to pravý opak. Dôkazom toho sú aj tieto celebrity, ktoré by nepochybne mohli konkurovať aj o 10 rokov mladším ženám.

Veronika Vágnerová

Niekdajšia kráľovná krásy patrí nepochybne k najkrajším ženám slovenského šoubiznisu. V čase, keď sa súťaže krásy zúčastnila, mala len 20 rokov. Na svojom šarme však rozhodne nestratila, práve naopak - každým rokom zreje do krásy. Veronika je mamičkou 5-ročného Alexa, no na jej postave by ste hľadali známky materstva len márne. Svojou postavou by totiž mohla nepochybne konkurovať aj svojej mladšej verzii, čo poviete?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika Vágnerová (@veronika.vagnerova),

Alexandra Orviská

Známa moderátorka a redaktorka nepochybne popiera zákony starnutia. Saša síce nedávno oslávila 37 rokov, no do vrecka strčí aj svoje oveľa mladšie kolegyne. Nepochybne za to môže starostlivosť, ktorú moderátorka svojmu vzhľadu venuje. Nielenže pravidelne navštevuje kozmetické a estetické procedúry, ale zároveň dbá o zdravú stravu a dopĺňanie potrebných minerálov a vitamínov. Svoju rolu pri tom určite zohráva aj jej partner Jaroslav Janus, pri ktorom kvitne do krásy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska(@alexandraorviska),

Prečítajte si: Ako sa spoznali šoubiznisové páry? Monika Bagárová s Makhmudom na Instagrame a čo ďalšie dvojice?

Magdaléna Šebestová

Bývalá riaditeľka súťaže krásy sa už roky udržuje vo skvelej forme. Aj keď o tri roky oslávi okrúhlych 40 rokov, jej postavu jej môžu závidieť aj tínedžerky. Magdaléna pre Feminity prezradila, že za vyšportovaným telom stojí aj čoraz populárnejší šport - poledance. „ Zapájam úplne iné svaly a poriadne sa ponaťahujem. Pole dance je pre mňa fyzicky najnáročnejší šport, ktorý som robila, alebo skúšala. Vyzerá to jednoducho a elegantne, ale je za tým obrovská drina, veľa modrín a bolesti,'' prezradila nám. A my len dodávame, že sa všetká tá drina a bolesť vyplatila, pretože Magda vyzerá naozaj božsky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

Mária Zelinová

Blonďavá moderátorka len nedávno oslávila 31 rokov, a tak je čerstvou členkou klubu tridsiatničiek.  Napriek tomu, že na nej žiadny známky starnutia nebadať, Mária sa o seba preventívne stará - pravidelne cvičí, používa kvalitné kozmetické prípravky a v neposlednom rade dbá aj na zdravú stravu. Práve vďaka tomu sa dokáže zmeniť na sexi divu a o pár hodín na nevinné dievčatko, ktorému by ste cez 30tku rozhodne netipovali.

Neprehliadnite: Celebrity, ktoré sú v radostnom očakávaní. Z týchto známych žien sa čoskoro stanú hrdé mamičky

Soňa Skoncová

Podnikateľka, modelka a moderátorka Soňa Skoncová je známa ako večne vysmiate slniečko. Možno aj práve vďaka svojej pozitívnej energii okolo seba pôsobí mimoriadne príťažlivo. Budeme však klamať, ak budeme tvrdiť, že rolu v tom nezohráva aj jej vzhľad. Podobne ako jej slávne kolegyne, aj Soňa vyhľadáva rôzne kozmetické procedúry, ktoré len podčiarkujú a udržujú jej krásu v stave, v ktorom sa momentálne nachádza. Alebo jej tak na kráse prispieva aj tehotenstvo? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA(@sonaskoncova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Daniela a Veronika Nízlové

Najznámejšie slovenské dvojičky sú u nás známe ako mladé hviezdy. Tými sú nepochybne doteraz a my veríme, že ak by neboli známe už dlhé roky, nikomu by nenapadlo odhadnúť im 34 rokov. Nielenže totiž predvádzajú sexi choreografie, ale zároveň idú ruka v ruke s trendmi, a tak od nich fádne, ničím zaujímavé outfity, rozhodne nemožno očakávať. Sestry sa o svoj výzor poriadne starajú - a je to vidieť. V ich prípade nepochybne platí, že ženy sú ako víno a zrejú do krásy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa TWiiNS (@twiinsmusic),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa TWiiNS (@twiinsmusic),

- Najčítanejšie -