Presunúť na hlavný obsah

Môže byť na ňu pyšná. Z dcérky Márie Čírovej rastie budúca televízna hviezda

Slovenské celebrity

Tak, ako slávna mama, aj dcérka Márie Čírovej smeruje do šoubiznisu.

Len pred pár dňami sa v médiách objavila informácia úspešného pokračovania seriálu Oteckovia, ktorí sa na televíznych obrazovkách vysiela už nejaký ten rok. Napriek tomu stále nestráca na popularite, práve naopak. Zo všetkých účastníkov sú dnes známe hviezdy - a keď hovoríme všetkých, máme na mysli aj tých najmladších hercov. Už onedlho im k nim pribudne nová, no napriek tomu známa tvárička - a to dcérka speváčky Márie Čírovej

Túto informáciu potvrdila samotná Mária na sociálnej sieti. Ako slávna mamička prezradila, jej dcérka je z úlohy herečky nadšená. Nepôjde o žiadnu jednorázovú postavu, krásna Zoe by sa mala v úspešnom projekte objavovať na pravidelnej báze. Všetko tomu teda zatiaľ nasvedčuje.

„Zoinka sa teší, ako ju medzi seba prijali všetky deti z Oteckov. Sú úžasná partia a natáčanie ju neskutočne baví,'' vyjadrila sa speváčka na svojom Instagrame.

Prečítajte si: Katarína Sagan je aj počas materskej dovolenky vo skvelej forme. Čo robí preto, aby si udržala ukážkovú postavu?

Škola na prvom mieste

Napriek tomu, že sa Zoe stane už o pár týždňov nepochybne ďalšou televíznou hviezdou, zo svojho pravidelného režimu nepoľavuje. Dbajú na to najmä jej rodičia. „Sme na ňu pyšní. Držíme jej palce, aby sa jej dobre robilo, tvorilo a aby mala z natáčania radosť. Obnáša to ale aj individuálne štúdium, takže do školy ide vždy vtedy, keď sa netočí a má voľno. Keď sa chystá na Oteckov, učíme sa s ňou texty. Keď má voľný deň, pripravuje sa svedomito do školy - pravopis, matematika, prvouka, angličtina.. a tiež stále trenujeme klavír. Bola by škoda to, čo sa už naučila, len tak zahodiť,'' opísala režim svojej dcérky speváčka.

Mnoho ľudí vyrukovalo s komentármi o tom, že by malo ísť o protekciu. To však slávni rodičia popierajú. „Zoinka dostala pozvanie na konkurz do Oteckov koncom roka 2020. Následne až do februára absolvovala štyri rôzne kolá kastingov a nakoniec si ju tvorcovia vybrali. Nikdy by nám to ani nenapadlo!'' prezradila Mária ďalej. Pochopiteľne sa netešili len rodičia, ale najmä malá plavovlasá princezná. „Seriál Oteckovia spolu s Hugom radi pozerávali a ako sama teraz hovorí - maminka, to je akokeby sa mi to snívalo.. že ty ten seriál sleduješ a zrazu si tam. So všetkými!'' dodala slovenská hudobníčka.

Neprehliadnite: Aj popri dieťati sa dá na sebe pracovať: Ivana Gáborík si osvojila krátke, no efektívne cvičenie, ktoré si obľúbite aj vy

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe