Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Fitness metóda Shony Vertue: Trojkombinácia, ktorá vás privedie k vysnívanému telu

Zdravie a relax

Úspešná cvičebná metóda austrálskej fitness trénerky sa zameriava na mobilitu a celkové zdravie tela. Jej cieľom je dosiahnuť „dokonalé“ telo po estetickej aj funkčnej stránke. Dáte sa naň nahovoriť tak ako aj niektoré celebrity?

Preslávená svojou Vertue metódou, pozitívnym prístupom a presvedčením 

Vyškolená učiteľka jogy Shona Vertue je so svojím takmer pol miliónom fanúšikov vyhľádávaným fitness guru na Instagrame. Jej cvičebné metódy si pochvaľuje David Beckham aj herecké obsadenie Wonder Woman vrátane Gal Gadot. Preslávila sa svojou Vertue metódou, ktorá spočíva v kombinácii troch základných cvičebných postupov: jogy, kardia a silového tréningu. Je skutočným odborníkom na cvičenie, ktoré zaberá, jej pozitívny prístup je nákazlivý a jej presvedčenie o tom, čo robí, neodškriepiteľné. 

Mohlo by vás zaujímať: Najsledovanejšia fitneska roka 2020: Vyše 20 miliónov ľudí sleduje jej cviky, pričom sa drží týchto 3 zásad

Chce, aby ste sa stali bláznami s dobrým zadkom 

Ako informuje portál redonline.co.uk, pre ktorý robila Shona rozhovor, cieľom jej programu či metódy Vertue je pomôcť mužom a ženám na celom svete dosiahnuť ich dokonalé telo po estetickej aj funkčnej stránke: „V zásade chcem, aby ste sa stali bláznom s dobrým zadkom. Chcem, aby ste vyzerali, ale čo je dôležitejšie aj cítili sa dobre nahý, nielen kvôli letu, prázdninám, svadbe, meniacim sa trendom krásy, ale neustále,“ opisuje pre spomínaný portál a dodáva, že jej cvičenie vám vyrysuje nielen zadok, ale ochráni aj vaše kríže a kolená pred bolesťou a zranením. 

Vhodná pre bežca bez strečingu aj jogistu bez klikov 

Vertue metóda je navrhnutá tak, aby pomohla vyplniť oblasti, ktoré ste možno zanedbávali, alebo ktorým sa jednoducho nedarí vyzerať tak ako by ste chceli. Takže táto metóda je vhodná v podstate pre každého: „Či už ste bežec a zanedbávali ste strečing alebo vášnivý jogista, ktorý nedokáže urobiť 10 klikov, Vertue metóda podporí vaše telo rôznymi spôsobmi... Skutočné zdravie je predsa o rovnováhe,“ hovorí ďalej. 

Čítajte tiež: Telo príťažlivej fitnesky, ktorej cvičenie je vo svete revolúciou: Zarobila takmer 500 miliónov na týchto cvikoch

Kombinácia silového tréningu, jogy a kardia 

Vertue metóda či cvičenie by malo trvať aspoň 30 minút a ak sa chcete skutočne dopracovať k očakávaným výsledkom, mali by ste ho cvičiť v tejto nasledovnej kombinácii: 

2 x týždenne silové tréningy 
1 x 34 minútová dynamická joga
1 x svižná prechádzka v prírode ako zdravé kardio 

Pre lepšiu inšpiráciu, pozrite si jej domáce video na  Youtube kanáli a môžete si rovno s ňou aj zacvičiť:

Neprehliadnite: Dá sa pri cvičení jogy reálne schudnúť? Odborníci prezradili základ, vďaka čomu sa to podarí

Jej fanúšikovia oceňujú nielen výsledok, ale aj to, že sa jej videá s cvičením odohrávajú v reálnom čase, takže sa potí spolu s nimi. Sama Shona na záver hovorí a povzbudzuje: „Som s vami pri každom kroku, drepe, výpade či mostíku. To by malo udržať vaše pokušenie zastaviť sa alebo sa vzdať.“

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe