Presunúť na hlavný obsah

Jedna vec, ktorú by ste pri sexe mali robiť pravidelne vám zabezpečí ideálny vzťah: Čoho sa držia páry, ktorým to funguje?

Partnerské vzťahy

Sexuálny život je niečo, čo má na kvalitu samotného vzťahu značný vplyv. Viete, čoho by ste sa mali držať, ak chcete aby vám to fungovalo v každom smere?

Mali by ste rozhodne venovať čas intenzite samotného aktu a vnímať svoju polovičku po všetkých stránkach

Sexuálny život je niečo, čo vo vzťahu zohráva veľmi dôležitú úlohu. Má vplyv na každú oblasť fungovania zväzku. A je podstatné, aby ste si na ňom nechali záležať a pracovali na ňom rovnako ako na vzťahu samotnom. Tak ako riešite emocionálnu rovinu, mali by ste riešiť aj veci v spálni. Intimita je niečo, čomu treba prikladať veľkú váhu. Inak vás to dobehne presne tak, ako by ste nechceli. 

Prečítajte si: Muž sa od nej nepohne ani na krok: Takto vyzerá žena, ktorá si sexom dokáže chlapa doslova pripútať

Aj v dlhoročnom zväzku by ste sa mali držať jednej rady, ktorá funguje. Stavte na kvalitu a zabudnite na kvantitu. Mali by ste rozhodne venovať čas intenzite samotného aktu a vnímať svoju polovičku v posteli po všetkých stránkach. Skúste maznanie, jemné dotyky, láskanie, vyskúšajte éterické masážne oleje. To všetko pridá atmosfére na výnimočnosti a celkovo to akt výrazne spríjemní. Veľa vecí si totiž dokážete práve takto vychutnať v úplne inom ponímaní ako normálne.

To ako sa svojej polovičke v posteli venujete sa totiž potom premieta aj do vášho správania a bežného fungovania. Je totiž dokázané, že ak sa v sexe sústredíte na prežívanie, skvalitní to váš zväzok a dokonca takýmto spôsobom dokážete eliminovať neveru.

Neprehliadnite: Masturbácia vo vzťahu: Ako to vidia muži? Prezradili veľmi otvorene

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe