Presunúť na hlavný obsah

Svojím šarmom čoskoro zatienia vlastných otcov: Títo slávni fešáci majú u žien vyhraté, nechýba im štýl ani odzbrojujúci úsmev

Zahraničné celebrity

Sú známi, mladí, krásni a nepochybne šarmantní. Týmto hercom a modelom onú krásu a charizmu posunuli do vienka vlastní otcovia.

Vo svetovom showbiznise nájdeme mnoho pohľadných a talentovaných mladých mužov, ktorí sú potomkami slávnych rodičov. Nasledujúci štyria fešáci s najväčšou pravdepodobnosťou čoskoro zatienia svojich otcov, ktorým ani pribúdajúci vek neuberá na sexappeale.  

Brooklyn Beckham

Najstarší syn spomedzi detí manželov Beckhamovcov - Brooklyn - sa pred necelým rokom oženil a ako sám povedal, je pripravený založiť si rodinu. Najradšej by bol mladým oteckom po vzore svojho otca Davida, ktorý ho mal ako 23-ročný. Brooklyn len nedávno oslávil svoje 24. narodeniny. 

Než mladý Beckham našiel tú pravú vo svojej manželke Nicole Peltz, o pozornosť žien nemal núdzu. Randil s niekoľkými hviezdnymi kráskami, ktoré bezpochyby očarila jeho bezprostredná povaha, o charizme nehovoriac. 

Brooklyn donedávna pôsobil ako model, jeho zaujímavé, pohľadné črty tváre zaujali nielen magazín Vogue, ale i Dazed, ktorý je taktiež zameraný na lifestyle. Beckham sa okrem pózovania na titulky časopisov stal tvárou viacerých reklamných kampaní, v modelingu sa mu darilo, vidno, že viacero čŕt zdedil práve po Davidovi.

Jake Bongiovi

Otcov šarm zdedil aj Jake Bongiovi, ktorý v máji oslávil 21. narodeniny. Syn legendárneho speváka ovplýva výraznými lícnymi kosťami, prenikavými modrými očami a v neposlednom rade krásnym úsmevom. Všetky tieto rysy má po slávnom otcovi, ktorý ani napriek plynúcim rokom nestráca na sexappeale.  

Mladý Bongiovi má napriek pozornosti od nežného pohlavia srdce len pre jedinú - pre svoju snúbenicu, ktorou je herečka Millie Bobby Brown

Mohlo by vás zaujímať: Zoznámte sa s najsexi mužmi planéty poslednej dekády: Slávne mená striedajú menej známe, je v rebríčku aj váš favorit?

John David Washington

Jedným zo synov, ktorí onedlho svojím vyžarovaním a krásou zatienia vlastných otcov, je John David Washington - prvorodený syn Denzela Washingtona. Obaja sú herci a obaja sršia nesmiernou dávkou šarmu. Samotný Denzel bol v roku 1996 vyhlásený za najsexi muža planéty a status krásavca si drží dodnes. John David možno jedného dňa titul po otcovi preberie. 

Mladý muž okrem spomínanej príťažlivosti zdedil po otcovi herecký talent, o čom svedčí jeho nominácia na Zlatý glóbus za najlepší mužský herecký výkon (dráma). John David sa pred herectvom venoval americkému futbalu a to na profesionálnej úrovni. 

Lucas Bravo

Meno Lucasa Brava sa dostalo do povedomia s príchodom seriálu Emily in Paris, kde stvárnil jednu z hlavných rolí, konkrétne šéfkuchára Gabriela. Sympatický a nepochybne sexi herec a model s francúzskym šarmom je synom niekdajšieho futbalistu Daniela Brava. Ten svojmu synovi posunul tie najlepšie gény, čo sa týka vzhľadu.

Lucas je aktuálne považovaný za sexsymbol, mimo vypracovaného tela jej nositeľom plavých vlasov, modrých očí a odzbrojujúceho, širokého úsmevu. 

Neprehliadnite: Nepo babies: Slávne modelky a herečky, u ktorých sa polemizuje, že za ich úspechom nie je talent, ale vplyv slávnych rodičov