Presunúť na hlavný obsah

Madonnina dcéra ide po vzore mamy: Viac vyzlečená, než oblečená… Priestor na fantáziu neostal

Zahraničné celebrity

Kedysi bola kráľovnou popu, dnes sa hrdí pomyselným prvenstvom v obsesii. Madonna je provokatívna, škandalózna, excentrická a na tieto vlastnosti je i pyšná. Vždy sa vnímala ako rebelka a inak to nie je ani v jej 65-tke. Speváčkina dcéra ide podobnou cestou rebélie.

Ikonická Madonna je mamou viacerých detí a Lourdes sa jej narodila ako prvá. Dnes má 26 rokov. Za menom si píše otcovo priezvisko Leon. 

Lourdes sa neživí hudbou ako jej mama, ani športom či herectvom, ako jej otec. Našla sa v modelingu, v ktorom dosiahla i veľké úspechy. Oslovili ju značky ako Burberry, Marc Jacobs, Swarovski či Mugler a priestor jej prenechali i časopisy Vogue s Vanity Fair. 

Madonnina dcéra si razí svoju cestu a vlastnosti, s ktorými je spájaná jej mama, v sebe nijako nepotláča. Práve naopak. Aj Lourdes možno charakterizovať ako provokatívnu, škandalóznu a excentrickú, napokon viackrát sa v rámci rozhovorov rozrozprávala o kuriozitách z detstva a dospievania. 

Mohlo by vás zaujímať: Suri Cruise nevidela svojho otca 10 rokov, prakticky ho už ani nepozná: Odstrihol ju zo života na úkor svojej pochybnej viery

A na schopnosti šokovať nestráca ani ako 26-ročná. Na nedávnu prehliadku značky Victoria's Secret dorazila viac vyzlečená, než oblečená. Dá sa povedať, že mala zahalené iba nutné minimum.

Lourdes pred objektívy fotoaparátov predstúpila v čiernych tangách a šatách, ktoré pripomínali pavučinu. Pod nimi mala len onen spomenutý kus spodnej bielizne. Spomedzi ostatných celebrít toho na sebe mala najmenej. Priestor na fantáziu už jednoducho neostal…

"Celý look vyžaruje divoké sebavedomie. Oblieka sa pre seba – nosí to, čo chce, čo ju napĺňa pocitom vzrušenia," povedala o Lourdesinom výstrednom outfite módna návrhárka Natalia Fedner, ktorú citoval Paxe Six. 

Lourdes je rada excentrická a rada sa prezentuje nekonvenčným spôsobom. V tomto zmysle je veľmi podobná svojej mame. Madonna uznáva vyzývavý štýl, ktorý nemá s eleganciou nič spoločné. 

Neprehliadnite: Blue Ivy ako najslávnejšie dievča sveta: V 11-tich zatieňuje svoju mamu Beyoncé, pódium k nej patrí odjakživa

- Najčítanejšie -