Presunúť na hlavný obsah

Kočíková móda podľa našich čerstvých mamičiek: Tieto známe tváre myslia vždy na jednu dôležitú vec

Slovenské celebrity

Posledné mesiace pribudlo v šoubiznise hneď niekoľko známych mamičiek, ktoré dokazujú, že aj pri kočíkovaní môžete byť štýlová. Inšpirujte sa nimi.

Ivana Gáborík

Z najkrajšieho obdobia svojho života sa radujú čerství rodičia Ivana a Marián Gáborikovci. Bývalá tanečnica porodila pred pár dňami svoje prvé dieťa, dievčatko Bellu. Ivana sa už počas tehotenstva rada podelila o každý detail zo svojho života a s fanúšikmi tak zdieľala aj radosť z pôrodu. Teraz je jej Instagram plný fotiek lookov z kočíkovania, ktoré si s dcérkou užíva. A tí, čo ju sledujú pravidelne, si určite všimli, že Ivana, ako veľká milovníčka módy, neponecháva ani pri tejto aktivite nič na náhodu. Svoje oblečenie má vždy tip top zladené s kočíkom. 

Mohlo by vás zaujímať : Dostaňte sa pred letom do formy: Skúste overené cviky Tatiany Židekovej pre sexi bruško a krajšie nohy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Jasmina Alagič Vrbovská

Moderátorka, modelka a manželka rapera Rytmusa, Jasmina Alagič Vrbovská je rovnako, ako Ivana, hrdou mamičkou, ktorá sa pravidelné delí s fanúšikmi o spoločne strávené chvíle so synom Sanelom. Ten rastie ako z vody a každý jeden spoločný moment s ním si hrdí rodičia užívajú plnými dúškami. A rovnako, ako Ivana, aj ona sa rada zladí do farieb kočíka. Je vidieť, že v trendoch sa Jasmina dobre vyzná. Tento look je jeden z jej najvydarenejších. 

Tatiana Žideková

Známa influencerka Tatiana Žideková sa pred necelým rokom tiež stala po prvýkrát mamou. Spolu s dcérkou sa veľmi rada zladí a rovnako tak i s jej kočíkom. Na druhej strane, je to jedna z jej najväčších predností, pre ktoré ju mnohé dievčatá a ženy sledujú. Tatiana má cit pre detail, čo vidieť aj na stylingoch, ktoré si na túto mamičkovskú aktivitu rada volí. I keď pôsobia dievčensky, stále sú veľmi pohodlné, takže rozhodne stoja za inšpiráciu. 

Neprehliadnite: Deň otcov po prvýkrát. Z týchto známych Slovákov sa stali hrdí tatkovia

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Žideková (@tatianazidekova),

Zuzana Stráská

Jednou z najštýlovejších mamičiek je modelka Zuzana Stráská. Sympatická Češka, ktorá sa pohybuje vo svete modelingu niekoľko rokov presne vie, čo a ako nosiť. A svoj vycibrený štýl si drží aj pri takýchto povinnostiach. Zuzana vyznáva pohodlný štýl a do každého stylingu primieša trochu street-wear puncu, z čoho potom vznikajú takéto inšpiratívne kreácie.

Prečítajte si: Svadbou spečatili svoju lásku: Slovenka Yaya Košíková povedala áno o 20 rokov staršej snúbenici

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Novakova Straska (@zuzanastraska),

Alena Šeredová

Čerstvou 3-násobnou mamičkou je aj známa česká modelka Alena Šeredová. Dcérka Vivienne Charlotte je novou spoločníčkou sympatickej brunetky a prechádzky so svojím pokladom si Alena tiež užíva. A vždy sa dokonalo nahodí na túto príležitosť. Je jedno, že ide len do parku či pri prieku na prechádzku, svoj styling vždy dotiahne do dokonalosti. Ladenie vzorov so vzormi je veľkým hitom aj čo sa týka mamičkovských lookov a kočíkov. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alena Šeredová (@alenaseredova),

Lucia Mokráňová

Do zoznamu prominentných mamičiek sa pred pár dňami zaradila aj fitneska Lucia Morkráňová. Známa blondína sa pochválila zábermi z pôrodnice, no rovnako tak aj prvou vychádzakou s kočíkom. A ako inak, zladila sa s novým "doplnkom" od hlavy po päty. Čo poviete na jej voľbu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Mokranova® (@luciamokranova),

- Najčítanejšie -