Presunúť na hlavný obsah

Vo svojich dcérach našli najlepšie kamarátky: Ktoré úspešné Slovenky sa pýšia týmto ukážkovým vzťahom?

Slovenské celebrity

Vzťah medzi mamou a dcérou môže mať viacero podôb a jednou z nich je priateľstvo. Mať vo vlastnej dcére i kamarátku je jednoducho na nezaplatenie. Svoje o tom vedia i známe Slovenky. Ktoré sú to?

Alexandra Orviská

Sympatická moderátorka Alexandra Orviská je inšpiratívna vo viacerých smeroch, my zvýrazníme ten, že popri úspešnej kariére si dokázala vybudovala i nádhernú rodinku. Spolu s partnerom vychováva malého synčeka i tínedžersku dcéru, ktorú má z predošlého vzťahu s hudobníkom Martinom Valihorom. Reč je o Viktórii, ktorá sa stáva vernou kópiou svojej krásnej mamy. Ich podobu vidno na fotkách, no tie vypovedajú ešte o niečom. A tým niečím je kamarátstvo. 

Ako mama a dcéra sú na jednej vlne, užívajú si vzájomnú prítomnosť a čo je najdôležitejšie, svoj blízky a dôverný vzťah si vážia. "Som vďačná za to, že práve tejto osobe môžem hovoriť mama. Veľmi, veľmi ťa ľúbim a ďakujem, že si vždy pri mne," napísala 14-ročná Viki k spoločným fotkám s mamou, ktoré uverejnila na svojom Instagrame. 

Prečítajte siHviezdna kariéra dcéry Martina Nikodýma: Z mladučkej krásky je modelka, herečka, fotografka a objavuje sa aj vo videoklipoch

Sašu musel tento emotívny odkaz od dcéry pohladiť na duši. Sama mnohokrát povedala, že je viac kamarátskou mamou ako tou autoritatívnou. "Toto dievča mi zmenilo život. Je to vlastne láska na celý život. Nevyčerpateľná, nekonečná a stále akumulujúca," uviedla zas moderátorka k záberu s Viki. 

Soňa Müllerová

Parťáčku a spriaznenú dušu v dcére našla i ostrieľaná moderátorka Soňa Müllerová. Jej 28-ročná Ema je takisto veľmi populárna a úspešná, dlhodobo žije vo Francúzsku, konkrétne v Paríži, kde sa pohybuje v módnej brandži. Soňa je na svoju dcéru mimoriadne hrdá, Ema je zas svojej mame veľmi vďačná, že sa na ňu môže kedykoľvek a s čímkoľvek obrátiť. 

Pokiaľ ide o vzdialenosť, ani tá ich perfektnému vzťahu neublížila. Soňa totiž pravidelne navštevuje takzvanú mekku módy a rovnako cestuje domov i Ema. Keď sú spolu, tento čas si úprimne užívajú. "Dnes je deň najlepších priateľov. Emča je moja topka," napísala Soňa symbolicky 8. júna k fotke s Emou. 

Dara Rolins

Podobne ako Saša i Soňa, aj speváčka Dara Rolins sa k svojej dcére Lole správa veľmi otvorene. Ich vzťah má takisto podobu priateľstva. Možno je to aj tým, že Dara Laure vždy dávala možnosť voľby a do ničoho ju netlačila - nenútila ju ísť v šľapajách hudobne nadaných rodičov.  

Prečítajte siOkúzľujúca Reese Witherspoon nestarne: Vedľa svojej dcéry vyzerá ako jej rovesníčka, ich podoba vyráža dych

Ich vzťah je založený na dôvere a zdieľaní zážitkov, príkladom je koncert v LA, ktorý si toto leto naplno užili ako najlepšie kamarátky, napokon nimi aj sú.