Presunúť na hlavný obsah

Významný deň v živote Mareka Fašianga a Terezy Bizíkovej: Ich dievčatko oslávilo 1. narodeniny, toto sú ich najcennejšie zábery

Slovenské celebrity

Druhý decembrový deň si charizmatický herec Marek Fašiang a jeho pôvabná snúbenica Tereza Bizíková pripomínajú deň, ktorý ich naplnil tou najčistejšou láskou - a to narodenie dcéry. Šťastná mama pri tejto špeciálnej príležitosti ukázala zábery, ktoré zachytávajú prvé minúty života ich malej princeznej.

Tereza i Marek sa na príchod svojho dieťaťa veľmi tešili, na modelke bolo vidno, ako si obdobie tehotenstva užíva a na budúcom oteckovi sa nedalo prehliadnuť, že žiari šťastím. "Čo by som tak napísal.. Budem tata a to je najviac!" oznámil vlani v lete herec, Tereze sa už v tom čase krásne rysovalo tehotenské bruško

Pod jej srdcom rástla Olívia, ktorá sa na svet vypýtala 2. decembra. V piatok tak oslávila svoj prvý rok a to v prítomnosti rodičov a svojich najbližších. Dievčatko s modrými očami a plavými vláskami svojho otecka nezaprie, je akoby jeho vernou kópiou. 

"Všetko najlepšie, Olívia. Máme za sebou prvý rok s našou najväčšou láskou... Síce ešte nešprintuje, nepíše ani nevie správne povedať Popokatepetl, ale je naša, zdravá, šťastná a preto sme najšťastnejší aj my, rodičia!" napísal Fašiang na svojom Instagrame a v krásnom venovaní nezabudol poďakovať ani svojej milovanej polovičke. "Tereza, obrovský rešpekt, ako si to všetko super zvládla a zvládaš! Aj so mnou," zažartoval napokon herec. 

Po Terezinom boku našiel nielen úprimnú lásku, ale i priateľstvo a harmóniu. Od začiatku im to veľmi dobre klapalo, napokon za prvý rok randenia stihli čo-to pocestovať, čo ich vzťah len posilnilo. 

Prečítajte siVo svojich dcérach našli najlepšie kamarátky: Ktoré úspešné Slovenky sa pýšia týmto ukážkovým vzťahom?

Prečítajte siMalí-veľkí fešáci: Z chlapcov Simony Krainovej rastú lámači ženských sŕdc, mamu nezaprú

Dnes sú už rok rodičmi roztomilej Olívie. Samotná modelka priznáva, že jej ubehol enormne rýchlo a nebol pre ňu jednoduchý, no nič sa nevyrovná šťastiu, ktoré jej materstvo prinieslo. "A je to tu. Jej prvé narodeniny. Ani neviem, ako zbehol tento rok, ale išiel enormne rýchlo. Je to veru pravda, keď vám hovoria tú známu vetu "veď počkaj, ako rýchlo to pôjde s deťmi". Tento rok nebol pre mňa vôbec jednoduchý, a tým myslím hlavne psychicky, ale o tom niekedy inokedy. Teraz je to o Olivke a jej prvých narodeninách. Milá moja dcérka, prajem ti, aby si bola zdravá, vysmiatá a vždy dobre naladená. Nech sa ti v živote splní všetko, po čom budeš túžiť, a aby si si ho užila, ako sa len dá," napísala Tereza svojej milovanej dcérke. K týmto krásnym slovám pripojila i video, ktoré zachytáva tie najvzácnejšie zábery v živote rodiča. A to prvé minúty jeho dieťaťa po príchode na svet.