Presunúť na hlavný obsah

Celebritné mamy stavili na náhradné materstvo: Aké dôvody ich k tomu viedli?

Zahraničné celebrity

Tieto známe krásky vyhľadali služby náhradnej mamy. Každá mala na vynosenie dieťatka druhou osobou svoje dôvody. Čo ich k tomu viedlo?

Existuje množstvo dôvodov, prečo sa budúci rodičia rozhodnú pre náhradné materstvo pri zakladaní rodiny. Od problémov s plodnosťou, opakovaných potratov až po povrchnejšie veci ako to, že si ženy nechcú zničiť tehotenstvom figúru. Naozaj tu je to spektrum veľmi široké.

Kým v minulosti bola téma náhradného materstva absolútne tabu, v tejto oblasti sa už v dnešnej dobe stierajú hranice.

Veľkú osvetu v tomto smere robila Kim Kardashian, ktorá si po dvoch rizikových tehotenstvách vybrala náhradnú matku. Mala v tomto veľmi jasno. Po väčšej rodine síce túžila, no nechcela ohroziť seba, bábätko a ani ostatných členov rodiny. Herečka a modelka Amber Heard sa zase rozhodla využiť náhradné materstvo ako osamelá mama. 

Paris Hilton

Na konci januára Paris Hilton prezradila, že sa stala prvýkrát mamou. Až neskôr potvrdila, že si s manželom na vynosenie synčeka zvolili náhradnú mamu. 

"Vždy bolo mojím snom byť matkou a som taká šťastná. Sme tak nadšení, že spolu založíme našu rodinu a naše srdcia explodujú láskou k nášmu chlapčekovi."

Prečítajte siSlávny smoliar v láske sa štvrtýkrát oženil: Po 50-tke si vzal mladučkú modelku, teraz čakajú bábätko

Sarah Jessica Parker

V roku 2009 sa Sarah Jessice Parker a jej manželovi Matthew Broderickovi narodili dvojičky. Tie vynosila žena, ktorú si obľúbený pár zvolil ako náhradnú mamu.

"No viete, už niekoľko rokov sa snažíme rozšíriť našu rodinu a v skutočnosti sme preskúmali rôzne spôsoby, ako to urobiť. Toto bola napokon jediná možnosť a my sme za ňu vďační." 

Prvé tehotenstvo mala totiž známa kráska veľmi komplikované a lekári jej neodporúčali, aby ďalšie dieťa vynosila sama. Preto sa rozhodli takúto možnosť, hoci otvorene diskutovali aj o adopcii.

Kim Kardashian

Hoci si mnohí mysleli, že je to z rozmaru, aj populárna Kim Kardashian si náhradnú mamu zvolila zo zdravotných dôvodov. Po dvoch ťažkých tehotenstvách priznala, že inú možnosť ani nemala. 

"Sme neuveriteľne vďační našej náhradnej mame, ktorá splnila naše sny, tým najväčším darom, aký človek môže dať."

Kim sprevádzala svojich fanúšikov celou cestu náhradného materstva, kedy otvorene hovorila o svojich skúsenostiach pri natáčaní Keeping Up With The Kardashians. Chcela tak priblížiť ženám, ako tento celý proces vlastne prebieha.

Prečítajte siZoznámte sa s druhom diéty, na ktorý nedá dopustiť očarujúca Scarlett Johansson: Herečka sa vďaka nemu udržiava vo forme

- Najčítanejšie -