Presunúť na hlavný obsah

Napriek bohatstvu rodičov bola vedená k budovaniu kariéry: Jedna z najslávnejších tvárí dnes ako samoživiteľka dcérky

Zahraničné celebrity

Sestry s priezviskom Hadid - Bella a Gigi - pochádzajú zo známej a zabezpečenej rodiny. Napriek tomu si každá vybudovala vlastnú hviezdnu kariéru. Obe sa vypracovali na vrchol modelingového sveta. Staršia so sestier - Gigi - priznala, že odmala bola vedená k tomu, aby žila z vlastného úsilia. To sa jej darí aj napriek tomu, že pred dvoma rokmi porodila dcérku. Ako stíha starostlivosť o dieťa i modeling?

Niektorí potomkovia bohatých rodičov nemusia pracovať, žijú z príjmov rodiny. Gigi a Bella Hadidové k nim nepatria, obe vďaka úspechu v modelingovej brandži pozná celý svet. Objavujú sa na tých najprestížnejších udalostiach, predvádzajú pre tie najlukratívnejšie značky a ich tváre reprezentujú tie najrešpektovanejšie módne magazíny. Dosiahli veľa a veľa ešte dosiahnu. 

Medzi sestrami je minimálny vekový rozdiel. Gigi bude mať o približne mesiac 28, Bella má 26. Narodili sa Yolande a Mohamedovi Hadidovcom, mimoriadne úspešnej dvojici. Yolanda bola svetoznáma modelka, jej partner zasa realitný magnát. 

"Technicky som dieťa slávnych rodičov," povedala Gigi pre The Sunday Times s tým, že jej rodičia nevyrastali v bohatých rodinách. Netají sa tým, že vždy ju tešil status jej mamy i otca, no vždy bola vedená k tomu, aby pracovala sama na seba. "Moji rodičia mi povedali: ‘Len preto, že máš rodičov, ktorí boli úspešní, neznamená to, že by si nemala chodiť do práce. Buď milá a tvrdo pracujúca‘," tlmočila modelka slová rodičov, ktoré v nej rezonujú.

Vždy sa túžila stať mladou mamou

Gigi Hadid sa stala mamou ako 25-ročná. Pod srdcom vynosila dievčatko, ktorému s vtedajším partnerom Zaynom Malikom vybrali meno Khai. Dnes má Khai dva roky.

Prečítatjte si: Dcéra multimilionára nesedí so založenými rukami: Študentka Phoebe Gates pracuje na tom, aby bola ako jej vzor

Dcérka je pre Gigi, ako sama podčiarkla, prioritou. Okrem toho prezradila, ako sa jej darí žonglovať medzi materstvom a modelingom. Podľa jej slov, ktoré prebral The Sunday Times, pracuje v čase, "keď je Khai so svojím otcom", teda so Zaynom. 

Hoci už spolu nefungujú ako pár, našli si k sebe cestu ako rodičia. "Môže byť s oboma rodičmi, to je pre ňu veľké šťastie," skonštatovala Gigi. So Zaynom začala chodiť v roku 2015. O 5 rokov neskôr privítali bábätko, pričom o rok nato sa ich cesty definitívne rozišli. Gigi je vďačná za to, že s otcom svojho dieťaťa vychádza dobre, spája ich túžba po šťastnom detstve ich malej princeznej. 

Prečítatjte si: Neverila, že to niekam dotiahne, napokon sa stala idol 90. rokov: Skutočne sebavedomá sa Claudia Schiffer cítila až v 50-tke