Presunúť na hlavný obsah

Najúspešnejší slovenský model, ktorý fotil s Kate Moss, má srdce len pre manželku: Otcovstvo mu ešte viac pridalo na sexappeale

Slovenské celebrity

Filip Hrivňák je viacero rokov za sebou jedným z najžiadanejších modelov. Okrem toho, že je príťažlivý a úspešný, srší i okúzľujúcou charizmou. Tým sa z neho prirodzene stáva magnet na ženy. On má však srdce len pre jednu jedinú ženu.

Spomedzi slovenských modelov je najúspešnejší Filip Hrivňák. Cez meter deväťdesiat vysoký brunet s uhrančivým pohľadom sa vypracoval na absolútny vrchol v modelingovej brandži. So statusom topmodela nafotil hneď niekoľko kampaní pre Versace, ďalej mal tú česť opakovane žiariť vo Vogue, pričom pózoval i v prítomnosti tých najznámejších supermodeliek sveta. Jednou z nich je legendárna Kate Moss, ďalej Irina Shayk či Gigi Hadid. 

Filip je tak veľmi úspešný a scestovaný mladý muž, ktorý na sebe konštantne pracuje. Prednedávnom úspešne absolvoval štúdium na Technickej univerzite v Košiciach, teda vo svojom rodnom meste. V metropole východu kedysi profesionálne hral hokej a vidno, že šport je pevnou súčasťou jeho životného štýlu. 

Mimo kariérneho a osobnostného rastu sa sympatický mladík venuje svojej rodine. Filip našiel tú pravú v Martine, ktorá je takisto veľmi úspešná. Nie však v modelingu, ale v digitálnom marketingu. Pôvabná Slovenka už dva roky nesie Filipovo priezvisko

Manželmi sú od jesene 2020. A rodičmi sa stali o dva roky neskôr. Ich vytúžený synček prišiel na svet v prvý júlový deň vlaňajšieho roka. Volá sa Benjamin Filip a svojím príchodom naplnil Filipa a Martinu tým najúprimnejším šťastím. 

Mohlo by vás zaujímať: Sophia Korčušková ako vyhľadávaná modelka, talentovaná herečka a budúca právnička: Kedy sa začala písať jej kariérna cesta?

Obaja mladí rodičia pôsobia veľmi spokojne, z ich vzťahu sála harmónia. Keď sa zameriame na nášho supermodela, zdá sa, že rola otca mu ešte väčšmi pridala na príťažlivosti. Na fotkách so synčekom pôsobí nielen ako vystrihnutý z magazínu, ale cítiť i dávku hrdosti. Filip je skutočne hrdým otcom a pre svoju rodinu by urobil prvé i posledné.   

"Som veľmi hrdý, že môžem byť tvojím otcom, Ben. Milujem ťa a milujem našu rodinu." - Filip Hrivňák 

Neprehliadnite: Obrovská podoba našej Miss na supermodelku Romee Strijd: Kristína Krajčírová mala skvelé predpoklady, modeling ju nenapĺňal

 

- Najčítanejšie -