Presunúť na hlavný obsah

Najveľkolepejšie svadby roka 2022: Beckhamova nevesta mala podľa stylistky najkrajšie šaty, aké kedy videla

Zahraničné celebrity

Začiatok apríla priniesol jednu z najveľkolepejších svadieb tohto roka a nevesta mladého Beckhama ju spravila nezabudnuteľnou aj čímsi iným. Vydala sa v šatách, ktoré celebritná stylistka označila za najkrajšie, aké kedy videla. Pripomeňte si túto rozprávkovú róbu spolu s nami.

Deviateho apríla nasledujúceho roka budú Brooklyn Beckham a Nicola Peltz oslavovať prvé výročie svadby. Manželské sľuby si vymenili v Palm Beach na Floride v sídle, ktoré vlastní rodina nevesty. Celá udalosť mala stáť približne milióny dolárov, čím ju bezpochyby možno zaradiť medzi najväčšie svadby tohto roka.

Svadobčania hostili významné mená svetového šoubiznisu, pričom ženích chcel mať na svadbe i kráľovskú rodinu. Udalosť so zatajeným dychom sledoval celý svet a ako už býva zvykom, najväčšia pozornosť sa upínala na nevestu. Nicola vo svoj vysnívaný deň vyzerala ako skutočná princezná. Vydala sa v dlhých bielych šatách so závojom, ktoré vzišli z ateliéru Valentino Haute Couture.

Prečítajte siČínsky rok 2023 v znamení Zajaca: Rok narodenia prezradí, na koho čaká láska a kto si finančne prilepší

Ako povedala nevestina stylistka Leslie Fremar, boli to najkrajšie šaty, aké kedy videla, dokonca ich označila za "umelecké dielo". "Jednoduchosť toho bola úžasná," citoval Fremar magazín Vogue. Šaty totiž kládli dôraz na jednoduchosť a tradíciu. Podľa stylistky z nich odstránili viacero výšiviek, aby dosiahli čo najčistejší strih. Pokiaľ ide o eleganciu, tú znásobili francúzskou čipkou a ručne robenými rukavičkami. 

Jennifer a Ben

Po Brooklynovi a Nicole si svoje áno povedal aj najromantickejší pár Hollywoodu. Jennifer Lopez a Ben Affleck sa najprv vzali tajne, neskôr vo veľkom štýle. Svoju večnú lásku spečatili za prítomnosti prominentných hostí vo vidieckom sídle slávneho herca, ktoré má v Savannah v Georgii. Celá svadba pôsobila z vtáčej perspektívy ako z rozprávky, dokonca i hostia boli zladení v bielej a ľanovej béžovej.

Prečítajte siBrad Pitt nestráca na sexappeale ani pred 60-tkou: Neodolala mu ani mladá kráska, do ktorej sa najnovšie zamiloval

Speváčka sa vydávala v bielej róbe s krátkym rukávom z dielne Ralpha Laurena s vlečkou dlhou 6 metrov a závojom 20 metrov. Róba dokonale kopírovala postavu a krivky Jennifer.