Presunúť na hlavný obsah

Dvakrát v živote ma oklamal: Najhoršie na tom je, že druhýkrát som mu to dovolia z akejsi nostalgie

Sex a vzťahy

Marika vždy nejakou veľmi zlou zhodou náhod natrafila na takého muža, ktorý ju vždy sklamal. Ani Karol nebol výnimkou, skôr najväčším omylom jej života. Práve od neho sa nechala podviesť a oklamať hneď dvakrát.

Posledný muž ma zanechal oklamanú, podvedenú a bez peňazí 

Marika a muži, to bola samostatná kapitola jej života, o ktorej by vedela písať romány. Celkom ich bolo asi 5. Všetci sa dušovali, že ju milujú, no nakoniec to bola len ona sama, ktorá odovzdala vzťahu dušu, telo a celú svoju bytosť, dokonca pri poslednom mužovi aj peniaze na spoločnú firmu: „Drela som ako kôň, pomohla mu to celé vybudovať, dala do toho všetky peniaze, ktoré som mala a on ma nielenže odkopol kvôli inej žene, ale sa neunúval mi vyplatiť ani nič, čo mi patrilo. Čo už, sama si za to môžem, netrvala som na právnom ošetrení. Na čo aj, veď som ho milovala. Škoda, že on mňa nie,“ opisuje ironicky nepríjemné udalosti svojho posledného vzťahu Marika. 

Mohlo by vás zaujímať: Boli to bratia dvojičky a zahrali si so mnou nepeknú hru: Do jedného z nich som sa však aj tak zamilovala

Tušila som, že sa ženiem do ďalšieho problému 

V tomto náročnom období jej do života ako víchor vtrhla jej prvá láska, ktorú nevidela už 10 rokov. Bol to Karol, s ktorým strávila svoju mladosť a s ktorým prišla aj o panenstvo: „Už keď som ho stretla vo firme, kde som žiadala o prácu a nakoniec ju prijala, tušila som, že sa ženiem do ďalšieho problému, mala som si viac načúvať,“ hovorí Marika, ktorá sa s ním po dvoch rokoch randenia rozišla, pretože ju podviedol s jej najlepšou priateľkou. Boli vtedy na chate, veľa pili, Marika zaspala a keď sa ráno prebrala, našla ho ležať nahého vedľa svojej nahej najlepšej priateľky. Jediné ospravedlnenie, ktoré mi vtedy ponúkol bolo: „Vraj si ju pomýlil so mnou,“ dodáva na margo ich prvého príbehu s nešťastným koncom. 

Čítajte tiež: Nielenže ma podviedol, ešte sa s tým stihol pochváliť všetkým kamarátom: Nahnevala som sa a urobila toto

Chcela som, aby to druhýkrát vyšlo, chcela som mu dať šancu a dala som 

No hoci ako sa hovorí, dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš, Marika vstúpila. Prečo? Pretože to bolo pred desiatimi rokmi, Karol sa jej zdal iný, zmenený, umiernený, a čo zavážilo najviac, nadbiehal jej slovami ako nikdy som na teba nezabudol, celé roky som si vyčítal, čo som ti urobil, bola si moja prvá láska, dajme tomu šancu: „Ja neviem, čo ma to pochytilo, asi nostalgia za starými časmi. Poznal ma, vedel ma rozosmiať, tiež som si rokmi vedela na neho spomenúť. Chcela som, aby to na druhýkrát vyšlo. Chcela som mu dať šancu a dala som. Chodili sme však spolu oficiálne len nejaké dva mesiace, keď som zaklopala na dvere jeho bytu neohlásene a čuduj sa svete, otvorila mi jeho snúbenica,“ prezrádza nečakaný vývoj udalostí ich druhej šance Marika. 

Neprehliadnite: Vytratil sa bez slova z môjho života: Dnes sa objavil na prahu mojich dverí aj s týmto vysvetlením: Verili by ste tomu?

Žiadny dodatok typu, milujem ťa a s ňou sa rozídem 

Po naliehaní Karola, že jej všetko vysvetlí, ho nechala Marika len preto, aby ju už prestal kontaktovať: „Vraj áno, má snúbenicu, ale že presne v tom čase, keď ju požiadal o ruku, stretol mňa a nemohol si pomôcť. Bral to ako znamenie osudu, ostal zmätený, chcel vedieť, či ešte stále ku mne niečo cíti a zistil, že áno. No žiadny dodatok typu, milujem ťa a snúbenici všetko poviem, rozídem sa s ňou... Nie, asi čakal, že mu poviem, že nevadí, všetko v pohode, ostaneme milencami, pokojne sa ožeň,“ hovorí Marika ironicky. Samozrejme, že po tomto všetkom skončila nielen s ním, ale prisahala si, že si dá od mužov pauzu a sústredí sa len a len na seba. Zatiaľ sa jej to darí. 

 

- Najčítanejšie -