Presunúť na hlavný obsah

Pred 13-timi rokmi svojím spevom rozplakala Karla Gotta: Dnes je hviezdnou interpretkou a mamou

Slovenské celebrity

Sú mamy, ktoré sa popri starostlivosti o malé dieťa zvládajú i kariéru. Speváčka Monika Bagárová patrí k nim. Svoju dvojročnú princeznú častokrát bráva so sebou na rôzne akcie, pričom sa jej snaží naplno venovať. Súčasne tak zvláda dve životné role - rolu speváčky a rolu mamy.

Bol rok 2009, na obrazovkách bežala najpopulárnejšia spevácka šou v našej krajine - Česko Slovenská SuperStar. Jednou zo súťažiacich bola Monika Bagárová, sympatická rodáčka z Brna. Dotiahla to ďaleko - do prvej päťky. Do finále sa nedostala, napriek tomu si zo súťaže odniesla titul "najúspešnejšia Češka". 

V jednej z epizód bol prítomný samotný Zlatý slávik - Maestro Karel Gott. Keď počul, ako Monika spieva poslednú slohu jeho piesne "Už z hor zní zvon", nezadržal slzy. "Čo vám mám na to povedať? To je také čisté a milé, plné takého vnútorného tepla," reagoval vtedy Karel Gott na Bagárovej spev

Tento moment sa stal nezabudnuteľným - nielen pre Moniku. Keď maestro v roku 2019 odišiel na onen svet, mladá speváčka mu vzdala hold vďaka láskyplným slovám, ktoré pridala k archívnej fotke so spomenutej SuperStar. 

V tom čase už mala slušne rozbehnutú umeleckú kariéru a na konte viacero fotení pre módne či lifestylové magazíny. Na Slovensku a v Česku snáď nebol nik, kto by nepoznal jej meno. Svojich fanúšikov však najviac potešila, keď v roku 2019 oznámila, že sa stane mamou. Pod srdcom nosila dievčatko, ktorému spolu s vtedajším partnerom vybrali meno Rumia. 

Prečítajte siVýznamný deň v živote Mareka Fašianga a Terezy Bizíkovej: Ich dievčatko oslávilo 1. narodeniny, toto sú ich najcennejšie zábery

Malá princezná na jar oslávi tretie narodeniny. K tým posledným dostala od mamy ten najkrajší darček v podobe piesne "Vysněná". Monika do nej vložila tú najčistejšiu a najúprimnejšiu lásku, akú môže cítiť len rodič k svojmu dieťaťu. Nádherná skladba okamžite zožala veľký úspech. Je súčasťou Bagárovej tretieho štúdiového albumu s názvom "Silnější". 

A keďže Monika patrí k mamám, ktoré sa popri starostlivosti o malé dieťa venujú aj svojej kariére, Rumiu často bráva so sebou. Dievčatko je teda odmalička obklopené hudbou a je viac než pravdepodobné, že pôjde v šľapajách úspešnej mamy. 

Prečítajte siZ Vanesky je už veľká slečna: Dcéra obľúbených športovcov patrí medzi najštýlovejšie dievčatká nášho šoubiznisu 

"Častokrát sa moja práca, moje aktivity nezaobídu bez toho, aby som Ruminku nemala so sobou. Snažím sa jej vždy dopriať maximum všetkého, čo dieťa potrebuje, zároveň ju viesť tým správnym smerom. Viete, ako to myslím. Sú ale dni, kedy je všetkého veľa a ja sa teším, až jej budem môcť vynahradiť tento čas robením všetkého toho, čo deti milujú. Ďakujem, Rumi, že si taká úžasná. Milujem ťa najviac na svete a sľubujem, že sa celý život budem snažiť, aby ti nechýbalo to, čo oči nevidia a srdce cíti." Monika Bagárová