Presunúť na hlavný obsah

Jedno z najstabilnejších celebritných manželstiev: Začiatok ich vzťahu pritom sprevádzal škandál, ustáli by ste to?

Zahraničné celebrity

Dve megahviezdy na vrchole svojej kariéry, ktoré dokázali nadviazať milostné spojenie. Napriek škandálom a rôznym počiatočným problémom ako bol ten, že v čase začiatku ich vzťahu čelili faktu, že jeho bývalá ostala tehotná, všetko ustáli. Ako však vlastne Tom Brady stretol svoju životnú lásku, Gisele Bündchen?

Je jeho životnou láskou 

Jeden z najuznávanejších športovcov svojej doby, Tom Brady, a jedna z najlepšie platených topmodeliek sveta 15 rokov po sebe, Gisele Bundchen... Na ich sociálnych sieťach sa to len tak hemží zamilovanými odkazmi typu „si moja životná láska... neveril som, že ťa môžem milovať viac ako pred rokom, ale milujem" .... a ďalšie. Chodili spolu len dva roky, než ju Tom požiadal o ruku. Manželmi sú už neuveriteľných skoro 13 rokov a nielen ich fanúšikovia si kladú otázku, ako si vlastne dokázali vybudovať a udržiavajú také stabilné manželstvo vo svete, v ktorom sa to len tak nevidí. 

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšie zarábajúca supermodelka predviedla na instagrame svoj skrytý talent. Ten však niesol aj skryté posolstvo

CCC (Clean, current communication)

Okrem zamilovaných odkazov sa radi verejne bozkávajú a vôbec to nepôsobí hrane alebo neprirodzene. Práve naopak, aj po rokoch z nich srší skutočná zamilovanosť. Napokon priznal aj sám športovec v jednom rozhovore pre Harper´s Bazaar, čoho sa držia v ich vzťahu: „V našom dome používame výraz CCC ... Jasná a aktuálna komunikácia (z angl. clean, current communication).“ Tiež dodal, že je to všetko o tom, ako komunikujete a neriešite, čo bolo či sa stalo pred 6-timi mesiacmi. 

Čítajte tiež: Brutálny jedálniček hviezdneho páru odhalený: Z toho, čo zje denne táto brazílska gazela, vám padne sánka

Najkrajšia žena, akú kedy videl 

Hoci sa o nich dvoch veľa píše, málokto z nás vedel, ako sa títo dvaja zaľúbenci vlastne stretli. Dnes to už vieme... Verte či nie, aj celebrity chodia na rande naslepo. Okrem princa Harryho a herečky Meghan Markle, sa takto stretol aj Tom a Gisele. Ako Toma cituje portál parade.com, nevedel, či je na nový vzťah pripravený, avšak všetky obavy sa rozplynuli, keď uvidel svoju manželku: „Keď vošla dnu, myslel som si, že je to tá najkrajšia žena, akú som v živote videl.“ Gisele vraj cítila to isté:  „Hneď som to vedela, keď som ho prvýkrát uvidela... V momente, keď som ho uvidela, usmial sa a ja som si povedala, že je to ten najkrajší, charizmatický úsmev, aký som kedy videla... Poznáš ten pocit, že nemáš dosť? Od prvého dňa, kedy sme sa stretli, sme nikdy nestrávili jeden deň bez toho, aby sme sa spolu nerozprávali,“ objasnila. 

Neprehliadnite: Láska ako z filmu. Manželstvo známej modelky a športovca môže byť ukážkovým

Čisté srdce, spoločné hodnoty 

Ich manželstvo je však stabilné aj preto, že vyznávajú spoločné hodnoty. Predovšetkým vernosť, rodinu. Ako Gisele prezradila v jednom rozhovore spred rokov pre Vanity Fair, Tom pochádza z katolíckej rodiny, čo je veľmi blízke jej rodine: „Je katolík. Jeho rodičia sú manželmi už 40 rokov. Má čisté srdce. To je všetko, na čom záleží, že má to najčistejšie srdce.“