Presunúť na hlavný obsah

Bola čiernou ovcou v rodine Grace Kelly, jej syn je presný opak: Monacká princezná Stephanie bude starou mamou

Zahraničné celebrity

Monacká kniežacia rodina síce nie je tak ostro sledovaná ako tá britská, no taktiež sa teší svojej popularite. A to viac to platí teraz, keď sa svet dozvedel, že princezná Stephanie sa po prvý raz stane babičkou. Aký je príbeh lásky jej syna a ženy jeho života?

Začal sa písať v roku 2011 v jednom nočnom podniku v Cannes. Keď na seba narazili Louis Ducruet, syn monackej princeznej Stephanie, a Marie Chevallier. Vtedy ešte netušili, že navštevujú tú istú strednú školu. Zistili to, až keď sa dali do reči. Dnes vieme, že slovo dalo slovo a zrodila sa veľká láska.

Zaľúbenci potom odišli študovať na univerzitu v Severnej Karolíne. Kým Marie učaroval marketing, jej priateľ s modrou krvou nastúpil na štúdium športového manažmentu. Po rokoch strávených na univerzite sa zasnúbili, Louis v roku 2018 pokľakol pred svojou stredoškolskou láskou pri mori, na krásnej pláži, ktorá dýchala romantikou

V lete nasledujúceho roka sa konala svadba. Dvadsaťšesťroční snúbenci mali hneď dva obrady. Jeden na úrade a druhý na veľmi významnom mieste. A týmto miestom bola katedrála v Monaku, kde si v roku 1956 povedali svoje "životné áno" ženíchovi starí rodičia – herečka Grace Kelly a knieža Rainier.

Prečítajte siPred 16 rokmi sa zrodila svätá trojica: Paris Hilton vytiahla túto fotku, aký je dnes vzťah troch škandalóznych kamarátok?

Po troch rokoch, čo si vymenili manželské sľuby, zakladajú rodinu. Stanú sa rodičmi dievčatka. "Je to dievčatko," napísala na Instagrame budúca mamička. Princezná Stéphanie sa tak prvýkrát stane starou mamou. Okrem Louisa má ešte dve mladšie dcéry. 

Prečítajte siTúto Slovenku uplynulé dni svetové médiá spájali so slávnym športovcom: Akosi sa však pozabudlo na to, že je vydatá

Pred týmto krásnym príspevkom sa manželia podelili s nádherným časozberným videom ich lásky, ktorá trvá už celú dekádu. "Desať rokov lásky," napísal k nemu Louis vyznávajúc lásku svojej Marie.