Presunúť na hlavný obsah

Vyfantazírovala som si muža a držala sa svojej predstavy: V reálnom živote to vôbec nebola pre mňa dobrá voľba

Sex a vzťahy

Než Tamara stretla svojho manžela, viedla naozaj rušný život. Bola dievčaťom z dediny, ktoré sa presťahovalo do mesta, aby vyskúšalo všetko, čo sa dá. No vždy sa chcela vydať za muža, akého si vyfantazírovala. Keď sa jej to splnilo, zistila, že realita, v ktorej žije, jej nestačí.

Vždy som vedela, že raz ten  môj vysnívaný muž príde 

Tamara si život užívala. Mala slušne rozbehnutú kariéru, a keď práve nepracovala venovala sa svojim vášňam. Popritom nemala núdzu o mužov a bez hanby priznáva, že si všetky sexuálne radovánky s nimi užívala. No vzťahy na tom nikdy nechcela zakladať: „Raz som to skúsila  a nedopadlo to dobre. Myslela som si, že práve on je ten môj vysnívaný muž, za ktorého sa vydám, aby som viedla život manželky a raz aj matky. Ten vysnívaný však nakoniec prišiel a bol presne taký, aký by manžel mať byť. Spoľahlivý, sebaistý, rodinne založený,  k tomu pridajte sexi a to, že si chcel vziať práve mňa,“ objasňuje hneď na úvod Tamara, ktorá sa nakoniec stala jeho manželkou a ruch mesta znova vymenila za pokojný vidiek, kde sa rozhodli vychovávať aj svoje prvorodené dieťa. 

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som sa dozvedela pravdu o svojom manželstve: Môj manžel nikdy nebol môj manžel

V jednej chvíli som začala spomínať na život pred manželom 

Najskôr bolo všetko idylické a lepšieho manžela nemohla Tamara ani dostať. No po prvom a potom hneď druhom dieťati ostala na materskej dovolenke a s manželom sa dohodli, že sa bude venovať len deťom. Vtedy jej to pripadalo logické a tiež byť mamou milovala. No po čase sa niečo zmenilo: „Začala som veľa myslieť na svoj život predtým než som stretla svojho manžela. Na to vzrušenie, zábavu aj drámu v jednom. A napokon som začala spomínať aj na muža, ktorý síce nesiahal môjmu mužovi ani po členky, ale nemohla som dostať z hlavy sex s ním, ktorý bol neporovnateľne lepší,“ priznáva sa Tamara. 

Chcela som zistiť, ako žije a či niekoho má 

Tamara sa časom o jej sexuálnych dobrodružstvách s týmto mužom začalo aj snívať. Spomienky ju prepadávali často uprostred dňa a nakoniec nevydržala a chcela zistiť ako žije a či niekoho má: „Nechala som deti s opatrovateľkou a odbehla si do mesta, aby som sa popýtala na neho svojej priateľky. Vedela o mojich snoch aj momentálnej situácii, že som jednoducho zamrzla vo vzťahu s mužom, ktorého som si vyfantazírovala. Hoci každá iná by podľa slov mojej priateľky za takého chlapa vraždila, a ja som to vedela, nemohla som si pomôcť. Nakoniec mi povedala, že dotyčný strieda jednu sukňu za druhou a hoci sa s ním v nejakom bare z času na čas stretne, ani sa na mňa neopýta. V dobrej viere mi poradila, aby som prestala a bola šťastná za to, čo mám, muža a rodinu,“ opisuje Tamara ďalej. 

Čítajte tiež: Bol lámač ženských sŕdc, no život s ním nie je výhra: To, čo odo mňa chce môj muž v sexe, je aj na mňa veľa

Realita už sen aspoň v jednej veci postrádala

Z mesta odchádzala s tým, že musí prestať. Že sa pokúsi nájsť to vzrušenie aj pri svojom manželovi. No hoci sa veľmi snažila, aby z času na čas zažila ten opojný pocit vzrušenia a nepoznaného, jej manžel na to nebol: Sex bol pre neho sex. No na experimentovanie nebol. Ja som však predtým taká bývala a nikdy som neverila, že príde chvíľa, keď budem znova taká chcieť byť. No nakoniec som si musela priznať pravdu. Svoju rodinu  a spokojný život riskovať nemienim kvôli niekomu, kto by mi dával to, čo síce ako žena potrebujem, ale rozbil by mi rodinu. Hoci som žila so svojím vysnívaným mužom, realita už sen aspoň v jednej veci postrádala. No s tým som sa musela naučiť žiť,“ dodáva na záver Tamara. 

Neprehliadnite: Mám úžasného manžela: Jednu vec však na ňom priam nenávidím, pretože zo mňa robí horšieho človeka